Sacrosong DWP 2021 – edycja jesienna

Fotorelacja z Koncertu Laureatów:

Koncert Laureatów
Sacrosong DWP 2021, edycja jesienna
Sobota13 listopada, godz. 19.00 ( kościół górny)
Otwock, ul Czerska 21

Godzina 19.00 – Otwarcie koncertu:

  • Odczytanie werdyktu Jury – Ks. Andrzej Filaber
  • Wręczenie nagród oraz dyplomów
  • Przemówienie Dyrektora Kancelarii Ministra MKIDN – Tomasza Laskusa

Godzina 19.30 – Koncert Laureatów:

  • Miłosz Środa
  • Milena Kluczyńska
  • Aleksandra Juchniewicz
  • Weronika Kołodziejak
  • Maria Stasiak
  • Aleksandra Gałecka
  • Marzena Solecka
  • Monika Sokołowska
  • Aneta Barcik
  • Ewa Domańska
  • Chór z Zalesia Dolnego
  • Piosenka autorska

Godzina  20.30 – Koncert Chóru Katedry Warszawsko-Praskiej (30 minut )

Godzina  21.00 – Koncert Pieśni Patriotycznej – Łukasz Wojakowski (30 min.)

Godzina  21.30 – Modlitwa końcowa: Ks. Biskup – błogosławieństwo

Lista laureatów

30 października 2021 r. Jury w składzie:
– Ks. Prof. Dr Hab. Andrzej Filaber – Przewodniczący Jury
– Prof. Mirosław Gałęski
– Witold Błaszczyk
– Andrzej Sochocki
– Ks. Janusz Jezusek Msf
ogłosiło wyniki Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Religijnej i Patriotycznej Sacrosong DWP 2021 – edycja jesienna.

Mamy zaszczyt serdecznie pogratulować:

Kategoria A – brak przyznanych nagród

Kategoria B

I miejsce – Juchniewicz Aleksandra Szczecin

II miejsce – Kluczyńska Milena Wrocław

III miejsce – Niemczyk Sara Niebieszczany

III miejsceŚroda Miłosz Radzymin

Kategoria C – brak przyznanych nagród

Kategoria D

I miejsce – Gałecka Aleksandra Otwock

II miejsce – Kołodziejak Weronika Szymanów

II miejsce – Stasiak Maria Sochaczew

III miejsce – Sinicka Patrycja Sosnowiec

Kategoria E

II miejsce – Pueri Cantores Resovienses Rzeszów

II miejsce – Warszawski Chór Międzyuczelniany Warszawa

Wyróżnienie – Chór liturgiczny Parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym Zalesie

Kategoria F

I miejsce – Domańska Ewa Warszawa

I miejsce – Wojakowska Magdalena

III miejsce – Sokołowska Monika Glinianka

Wyróżnienie – Solecka Marzena Zalesie Górne

Kategoria G

Wyróżnienie – Barcik Aneta Myślibórz


Obrady Jury zaplanowano
na 30 października 2021 na godz. 10.00

Lista uczestników Sacrosong DWP 2021
– edycja jesienna
wraz linkami do zgłoszonych na konkurs nagrań:

Kategoria A – grupy dziecięce (szkoła podstawowa)

  1. Schola św. Wincentego a Paulo Otwock

https://www.youtube.com/watch?v=qHeabB7DdHk

https://youtu.be/3P24sGCltfQ

https://youtu.be/_3FKdNp72dM

Kategoria B – soliści dzieci (szkoła podstawowa)

  1. Borkowska Amelia Rzeszów

https://youtu.be/8R9xSu3aktE

  1. Eliaszewicz Wiktoria Bolesławiec

https://youtu.be/d7tIqZ90sDk

  1. Frątczak Gabriela Morawina

https://youtu.be/_OSmP47cjG0

https://youtu.be/OomkAXtt_0I

  1. Gołębiowska Marta Wrocław

https://www.youtube.com/watch?v=3ReU5RKO4Os

https://www.youtube.com/watch?v=8zN6Qlt6DIk

  1. Hałasa Oliwia Majdan Nepryski

https://youtu.be/l8vIyibQsZc

  1. Hałasa Szymon Majdan Nepryski

https://youtu.be/mXEcSxRvMU0

  1. Jabłecka Zuzanna Radzymin

https://youtu.be/eC4xEVugpOM

https://youtu.be/VW-MYUna-B4

  1. Jabłecki Wojciech Radzymin

https://youtu.be/MbSS3BizSTY

https://youtu.be/ffdCLzSGtrY

  1. Juchniewicz Aleksandra Szczecin

https://youtu.be/CgVUqMDEcXA

  1. Kołbuk Oliwia Janów Lubelski

Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej i Patriotycznej Sacrosong DWP 2021, Oliwia Kołbuk, kat. B.

Międzynarodowy Festiwal Pieśni Religijnej I Patriotycznej Sacrosong DWP 2021, Oliwia Kołbuk, kat.B

11.Kluczyńska Milena Wrocław

https://youtu.be/kGe41TVvNEE

  1. Kosmowska Natalia Opatkowice

https://youtu.be/53chQAg518A

https://youtu.be/fM5JHhGLYOY

  1. Kotuła Marcel Leżajsk

https://youtu.be/gECV73XxKC4

https://youtu.be/xO8Px18H2Vk

  1. Niemczyk Sara Niebieszczany

https://youtu.be/PfAPQcXChGQ

https://youtu.be/wDUvMdo2jhc

  1. Nowak Tomasz Rzeszów

https://youtu.be/4NUcfOEjWPQ

https://youtu.be/4ZV9kUQZRUQ

  1. Pietryka Karina Otwock

https://youtu.be/cbx7r4iwQuY

https://youtu.be/WR_L8j-QmvM

  1. Pochwatka Aleksandra Lublin

https://youtu.be/7s4t7spM_2Y

https://youtu.be/fBfLtTH_5oE

  1. Potrykus Adrian Jeleńska Huta

https://youtu.be/hpl3WwOOog4

  1. Rocka Julia Lublin

https://youtu.be/qqrHk6FR0G4

  1. Sadoch Iga Radzymin

https://youtu.be/V5VtTnmgTyY

  1. Sokołowska Anna Radzymin

https://youtu.be/PyoUF2r9SmY

  1. Sokołowska Felicyta Glinianka

https://youtu.be/wF4atHj4x0k

  1. Sokołowski Felicjan Glinianka

https://youtu.be/3a0Me7FbzFs

  1. Środa Miłosz Radzymin

https://youtu.be/khHISxS0yUk

https://youtu.be/73OE4__7vGo

  1. Wietecha Weronika Kobylany

https://youtu.be/oU21IhzcumU

  1. Wiktorowicz Karina Otwock

https://youtu.be/EHNsNyXNozQ

Kategoria C – grupy młodzieżowe (15 -19 lat; zespoły, chóry)

  1. Pueri Cantores Resovienses Rzeszów

 https://youtu.be/-cTyVITysiA

https://youtu.be/5tpEoBCq7Rs

https://youtu.be/nW6eSCTb0us

Kategoria D – soliści młodzież (15 -19 lat)

  1. Czerniec Jakub

https://youtu.be/dYxHbszndtQ

https://youtu.be/ugG5E5zWxjY

  1. Gałecka Aleksandra Otwock

https://youtu.be/4bW_E-tkdQU

  1. Kołodziejak Weronika Szymanów

https://youtu.be/OZwzue_ky8Y

https://youtu.be/R6GPAZTSmq8

  1. Sinicka Patrycja Sosnowiec

https://youtu.be/MHJ1gXWubh4

  1. Stasiak Maria Sochaczew

https://youtu.be/qfUPnfnL7Tc

https://youtu.be/c4tew8B-sOY

  1. Sztonyk Dominika Toruń

 

7. Zuzanna Worek Klonowo
https://youtu.be/_9cUAXh5QfE

 

Kategoria E – grupy dorosłych (zespoły, chóry)

  1. Chór „Cantus Cordis” Мińsk

https://disk.yandex.ru/d/QIbulPHh-3aMhg

https://disk.yandex.ru/i/7v_rlKCZa7p4rg

https://disk.yandex.ru/i/Hym8cdQLMs9M0g

  1. Chór „Cantate Domino” z parafii pw. św Anny w Pomiechowie Pomiechowo

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=787589144982069&id=100510764875573&refid=52&__tn__=%2As-R&paipv=1

https://www.facebook.com/395422477636463/videos/522866074992266/

https://www.facebook.com/100510764875573/videos/559079654785737/

3. Chór liturgiczny Parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym Zalesie

https://youtu.be/v5a1nONyVpUC

4. Warszawski Chór Międzyuczelniany Warszawa

https://youtu.be/4Ye_DGRGjrs

5. Wojda Andrzej i Kozera Dominik Otwock

 

6. Totus Tuus Otwock

Matko Boża Zwycięska – Joanna Drewniak-Krzemińska https://youtu.be/SbP8Mu1CZ40

Niechaj Polska żyje w nas – Chór Totus Tuus https://youtu.be/toebmuz7Pfg

Zostańmy wierni papieżowi – Andrzej Wojda, Dominik Kozera https://youtu.be/6PQXiMBWUkM

7. Chór Con fuoco Piaseczno

https://youtu.be/nyZpqtBoltM

https://youtu.be/lGp-FnxBXfk

https://youtu.be/TmrkmZfozNI

Kategoria F – soliści dorośli

  1. Domańska Ewa Warszawa

https://youtu.be/O-cGbmLhM7g

  1. Smerecka Ewa Gorlice

https://youtu.be/voQrO1_cUBY

  1. Sokołowska Katarzyna Warszawa

 

  1. Sokołowska Monika Glinianka

https://youtu.be/vB7UMsEuAQA

  1. Solecka Marzena Zalesie Górne

https://youtu.be/0Cmhdlb0OZU

https://youtu.be/78LgBGXGzGw

  1. Szynwelski Patryk Czersk

https://www.youtube.com/watch?v=cRtjO0uHKb4

  1. Wargocki Marcin Józefów

https://youtu.be/y07Dbe3g_wA

8. Wojakowska Magdalena

Kategoria G – piosenka autorska

  1. Barcik Aneta Myślibórz

https://youtu.be/roZJFv_5jmg

https://youtu.be/KzY7DygXKeo

  1. Tadeusz Skotnicki Warszawa

https://youtu.be/nhu0ih__0sk

https://youtu.be/kfBAQtrQHOs

 


Termin zgłoszeń na festiwal został przedłużony
do 29 października 2021 roku!